Rezervace - skupinové cvičení

Před první návštěvou skupinových lekcí doporučujeme nejprve absolvovat individuální terapii pro lepší pochopení principů pohybové terapie

Rezervaci provedete přes registrační formulář (tlačítko níže), pomocí textové zprávy či telefonicky na tel. číslo: +420 776 004 521.

Pro vytvoření stálé rezervace nás, prosím, kontaktujte telefonicky, případně textovou zprávou.

V případě zrušení termínu klientem méně než 24 hodin před jeho zahájením, či při nedostavení se na terapii je účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny. 


Rozvrh skupinových lekcí


Pondělí

16:00 - 17:00 - Jóga pro děti 4-8 let, Cvičení, básničky, písničky, kreslení. Na děti se těší dlouholetá cvičitelka Věra Kostelníková.


Úterý

16:00 - 17:00 - Fyziocvičení - pro všechny, kteří se chtějí udržet v dobré kondici a mít zdravé tělo. Cvičení vede k odstranění potíží, jako jsou bolesti zad, hlavy, kloubů, a přispívá ke správnému držení těla. Lekce se zaměřuje na aktivaci středu těla a nastavení osového systému. Lekce je vedena fyzioterapeutem Lukášem Jánoškem.

17:15 - 18:15 - SM systém - cvičení metody SPS dle Mudr. Smíška s gumovým lanem. Cvičení vede ke zlepšení kondice těla, nastavení správné balance a zmírnění bolesti zad a kloubů. Vhodné i jako prevence nebo řešení problému s meziobratlovými disky. Lekce je vedena fyzioterapeutem Lukášem Jánoškem.

18:30 - 19:30 - SM systém - cvičení metody SPS dle Mudr. Smíška s gumovým lanem. Cvičení vede ke zlepšení kondice těla, nastavení správné balance a zmírnění bolesti zad a kloubů. Vhodné i jako prevence nebo řešení problému s meziobratlovými disky. Lekce je vedena fyzioterapeutem Lukášem Jánoškem.


Sředa

16:00 - 17:00 - Fyzio děti 5 - 10 let - kompenzační cvičení pro děti, které je nastaveno formou hry. Učíme děti, jak správně dýchat, pohybovat se a předcházet problémům, jako jsou skolióza, vadné držení těla, bolesti hlavy a další, které u dětí pozorujeme. Lekce je vedena fyzioterapeutem Lukášem Jánoškem.

17:15 - 18:15 Fyziofit - kondiční a kompenzační cvičení s použitím vlastního těla a cvičebních pomůcek, jako jsou válce, čočky, míčky. Důraz je kladen na dýchání a správné provedení cviků, aktivaci a posílení hlubokého stabilizačního systému, vyrovnání svalových dysbalancí a zlepšení pohybu. Lekce je vedena fyzioterapeutem Lukášem Jánoškem.

18:30 - 19:30 Fyziofit - kondiční a kompenzační cvičení s použitím vlastního těla a cvičebních pomůcek, jako jsou válce, čočky, míčky. Důraz je kladen na dýchání a správné provedení cviků, aktivaci a posílení hlubokého stabilizačního systému, vyrovnání svalových dysbalancí a zlepšení pohybu. Lekce je vedena fyzioterapeutem Lukášem Jánoškem.


Čtvrtek

17:15 - 18:15 Pánevní dno - cvičení se zaměřuje na to, jak pánevní dno vnímat, jak souvisí se správným dechem nebo proč je jeho funkčnost důležitá pro bezbolestný pohyb. Lekce je vedena fyzioterapeutkou Klárou Mrůzkovou.

18:30 - 19:30 Zdravá záda - cvičení pro všechny, kteří se chtějí udržet v dobré kondici a mít zdravé tělo. Důraz je kladen na dýchání a správné provedení cviků. Cvičení vede zejména k odstranění bolesti zad a přispívá ke správnému držení těla. Lekce je vedena fyzioterapeutkou Klárou Mrůzkovou.