Bc. Lukáš Jánoško

Fyzioterapie mě zaujala jako oblast, která mi umožňuje spojit mé zájmy o lidské tělo a jeho funkce s možností praktické pomoci lidem. Fascinuje mě možnost pracovat s klienty na individuální úrovni a vidět konkrétní pokrok a změny. 

Během mé praxe jsem absolvoval mnoho odborných kurzů a školení, z nichž některé byly zásadní. Patří mezi ně Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS), techniky měkké a mobilizační terapie, Manuální lymfodrenáž, Metoda Ludmily Mojžíšové, Diagnostika a terapie funkčních poruch (manuální terapie) pro fyzioterapeuty, Diastáza a terapie pánevního dna.

Mou hlavní oblastí praxe jsou bolesti zad, kloubů a svalů, korekce vadného držení těla, terapie skolióz a výhřezů plotének a s tím spojených problémů. Své schopnosti a dovednosti věnuji jak dětem, tak dospělým, a vedu tréninky zaměřené na správné držení těla jak individuálně, tak ve skupinách.

Můžu vám nejen poradit, jak správně sedět, stát a chodit, ale také vám pomoci upravit vaše pohybové návyky pro celkové zlepšení zdraví a pohody.

Mgr. Klára Mrůzková

K fyzioterapii mě přivedl zájem o lidské tělo. Vždy mě fascinovalo, s jakou dokonalostí jsou jednotlivé systémy lidského těla navrženy, jak se navzájem ovlivňují a jak dokážou dlouhodobě fungovat pouze ve vzájemné harmonii. Věnuji se zejména bolestem zad a kloubů, vadnému držení těla a problematice pánevního dna. Cílem terapie je naučit Vás, jak správně držet a používat své tělo během každodenních činností a pohybových aktivit. Kromě individuální terapie nabízím i skupinové cvičení.


Magisterský studijní program v oboru Fyzioterapie jsem dokončila na Univerzitě Palackého v Olomouci v roce 2020. V průběhu studia a praxe jsem své dovednosti prohlubovala na kurzech a školeních (např. DNS FIT KID, Diagnostika a terapie ramenního a kolenního kloubu, Posilování a strečink ve Fyzioterapii, Medical Taping Concept, Terapie spoušťových bodů, Pánevní dno, Dech a diastáza, Zdravá nebo Bolavá záda, Funkční chodidlo a ruka, Stabilizace Kyčelního a Ramenního kloubu, Držení těla a Core).  

Mgr. Markéta Kozlová

Zdraví je pro mne jednou z nejvyšších hodnot a velice mě baví zkoumat souvislosti našeho každodenního života na tělo i duši.

Vystudovala jsem magisterský obor fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci a dále se vzdělávám na odborných kurzech či školeních (absolvovanými jsou například Diagnostika a terapie funkčních poruch pro fyzioterapeuty, Redcord – Neurac 1, Kinesiotaping, EasyFlossing, Bosu Rehab, Techniky ve sportovní fyzioterapii, Pánevní dno 3x3, Aplikace metody ACT v klinické praxi: skoliózy a vadné držení těla a další…). Své vysokoškolské bádání jsem zaměřila na posturálně-dechový trénink s dechovými trenažéry (O tom, jak funguje provázanost dechu, držení těla a jak cíleným tréninkem s dechovými trenažéry lze ovlivnit zdraví a sportovní výkon.), které i v praxi využívám.

Během terapie mám pro vás dostatek času, abychom se na vaše trápení mohli podívat komplexně. Snažím se následně navrhnout co nejefektivnější řešení právě pro Vás. Záleží mi na tom, abyste porozuměli vašemu problému a abyste byli motivovaní jej řešit.